MichaelOffic

Stydíte se za současnou vládu a za to, jak funguje?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To víte, do vlády se dostala nechtěná Čssd, za ubohých 7,4% ve volbách má 5 ministerstev, tohle si lidi opravdu nezvolili.

Další odpovědi
Kepler

Co jsme si zvolili, to máme. To jsme ovšem nevěděli, jak to bude s ní dopadat v krizovém období. Leccos mohla udělat líp, ale občané by také měli být zodpovědnější.

Mr. Marek

Stydím se za ně.

elkon

Není důvod, nikdo nemohl tušit, co se stane a nikdo s tím nemá zkušenosti (nejen u nás). Takže když děláte možné i nemožné za „pochodu“ a bez podrobných znalostí, tak logicky děláte chyby. Ve světě to není jiné. Jeden se učí od druhého. Takže tupě kritizovat něco, čemu nerozumím, je ubohé.

hapiky

Stydět se za vládu není nějak na místě.
Styděl bych se, kdyby lidé umírali na kovid a vláda by nedělala nic. Dnes je jen otázka, která opatření jsou vhodná a která ne. A na to má každý svůj názor.
Stydět se musím za to, že si někteří politici (např, jsou na očkování apod. zainteresovaní) i nepolitici dělají z kovidu byznys.

JežíšKristus

Lidem by se měla dát na základě zákona podepsat čestná prohlášení s vyplněním strany, kterou volili, a nechat tenhle bordel voliče ANO a ČSSD zaplatit.

autacek

Kdo že to o sobě prohlásil, že je krizový manažer? O kvalitě vládnutí odjakživa vypovídaly výsledky. Bohužel jsme první od konce, tedy nejhorší nasvětě. Svádět vinu na druhé dokáže každý, vyvodit sebereflexi, narcis ne.

Justin1

Mám pocit, že vláda funguje tak, že zbrkle vyhlašuje a zase ruší nebo upravuje opatření, kterými se horlivě snaží ucpávat malé díry, kterými teče nebo téměř neteče voda do naší lodě, zatímco ucpávání velkých děr se snaží řešit jenom málo vymahatelnými opatřeními.

Stydím se tu část za našeho národa, která má k sobě a ke zbytku národa takovou neúctu, že i v hluboké krizi jde cestou největšího pohodlí, i když je to za cenu velkých ztrát na životech, ztrát na vzdělání našich dětí i ekonomických ztrát.

zvonisek

Za vládu jako takovou se asi nestydím, ale stydím se za všechny, kteří nedodržují stanovená opatření. Opravdu mne nezajímá, jestli je onen ,,neposlušný" a ,,nezodpovědný" občan politik, generální ředitel, milionář či ,,obyčejný" člověk, protože je to vždy kus skopového masa a tzv. lůzr.
Je pravda, že některá opatření jsou dle mého názoru zbytečná, ale respektuji je. Kdo říká, že je Covid – 19 chřipečka, tak je sprostý lhář a neví co mluví, já vím své.
Za co se stydím více, je to, že je v zemi neskutečný zmatek. Když už chtějí na veřejnosti mluvit, tak si to mají buď ověřit, anebo alespoň domluvit se na shodných slovech, ať už jsou zcela pravdivá či nikoli. Veškerá zodpovědnost zůstává na nás, ne na vládě. Jeden člověk řekne, že respirátory pomáhají, druhý to v zápětí popře a třetí prohlásí, že jsou životu nebezpečné. Hlavní hygienička prohlásí, že člověk nakažený britskou mutací je nebezpečný tolik, že stačí kolem něj projít a jsme nemocní, ale ihned popřeno ministrem zdravotnictví. Já se tedy ptám, čemu máme věřit? To vážně neexistuje určitý kompromis, který by byl přijatelný pro všechny a hlavně uvěřitelný pro občany? Nevím, co na to říct, jsme na tom téměř nejhůře z celého světa a hádáme se o nošení roušek a dokonce jsou tu tací, kteří přemýšlí nad rozvolňováním. Nerozumím tomu, proč se spoléháme na EU a nesháníme si vakcíny sami jako okolní země? Naše rychlost očkování je směšná oproti Izraeli. Chci jen ještě dodat: ,,Odpírači pandemie, Covidu, roušek a všech opatření, pamatujte si jednu důležitou věc, dnes už se nejedná pouze o nemoc starých, choroba napadá i daleko mladší ročníky, které mnohdy ohrožuje na životě. Vím, o čem mluvím. V okolí jsem měla ročníky 1997,1989,198­0,1970, které to málem nepřežili a mají trvale poškozeny vnitřní orgány. Srdce jednoho z nich vypadá jako po třech infarktech, uvažuje se i o transplantaci." Žiji sama s prarodiči, tak se vážně snažím o jejich ochranu. Já nevím, jak vy, ale já bych nedokázala žít s vědomím, že jsem je ohrozila.

Kelt

A kdyby se někdo zeptal rodičů, jestli se za tebe nestydí, jak funguješ, existuješ? Mohli by být hrdí na tebe? Nesuďte, abyste nebyli souzeni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.