Anonym*

Je myšlenou strukturou Parlamentu jeho rozdělení na Senát a Poslaneckou sněmovnu?

Zdravím. Potřebovala bych pomoct s jednou otázkou. Otázka zní: Popis strukturu parlamentu ČR ? Je touto otázkou myšleno to rozdělení na senát a poslaneckou sněmovnu ? Nebo je odpověď jiná ? Prosím o radu, děkuji.

Struktura parlamentu ČR

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Edison

Já ti poradím: Najdi si Ústavu, tam najdeš to nejzákladnější – dolní a horní komora parlamentu, která je která se snaž najít sama. Pak obě komory mají výbory, mají předsedu a několik místopředsedů. Jak to maj rozdělený si opět najdi, ať to tu neděláme celý za tebe. Také obě komory mají poslanecké kluby. Kolik výborů a které to jsou se snaž taky dohledat sama. Jakou mají základní strukturu uvnitř už snadno dohledáš taky.

elkon

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Poslaneck%C3%A1_sn%C­4%9Bmovna_Par­lamentu_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky