AnnMary

Lze stropní trámy dodat uměle (přivrtat do stropu až dodatečně – pouze jako dekoraci)?

Přála jsem si „přiznané trámy v obývacím pokoji“, bohužel to není možné. Nicméně, máte zkušenost, že by se trámy např. přivrtaly do stropu? Že by plnily pouze dekorační funkci? Jedná se o přízemní dům s vazníkovou střechou. Cihla. Děkuji.

Odpovědi
zjentek

3× otázka, 3× odpověď ANO!

V dnešní době je při stavebních úpravách možné v podstatě všechno. KDYŽ JSOU PENíZE, není už prakticky nic, co by tě při tvých realizacích zastavilo.

Edison

Dokonce existují dekorativní kryty v podobě starých dřevěných trámů.

Holanpetr

Častokrát při práci potřebujeme nadstavit trámy. Nejlepší a nejkvalitnější spoj trámů je pomocí čepů. Vyrábíme je teď nově na čepovací frézce, která je dělá rychle a kvalitně https://cepova­cifrezka.cz/