Dr. Darko

Stříháte se doma, nebo využíváte služby nějakého barbershopu?

Nejlepší odpověď
zjentek

Stříhám se a holím venku, doma je z toho zbytečný nepořádek 🤷‍♂️

Další odpovědi
paul1

Stříhá mne manželka již asi 60 let, takže má dostatek praxe.

Drap

K čemu bude odpověď tobě, nebo někomu jinému dobá? Nehledě na to, že kde a jak se stříhám, nemusí nikoho zajímat.

Filip84

Vousy si stříhám sám, vlasy si nestříhám. 🤷🏽‍♀️

elkon

Nestříhám, na to jsou jiní.

Rocker

Protože už mi toho na hlavě moc neroste,jednou za dva týdny to vezmu strojkem kolem celý hlavy dokola a mám klid 😀