Spiritus

Strach ze zubaře

Ulomil se mi zub a potřebuju ho spravit.Problém je v tom že mám strašný strach ze zubaře a nevím c s tím.Nebyla sem u něj 4 roky a taky mám pár kazů.Moje zubařka mě ale kvůli tý absenci nevezme.Poradíte jak ten strach překonat?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud mohu poradit – čím dřív,tím.....Já vím.kecy.Ale já se bál tolik a nešel jsem- teď sklízím,co jsem si já idiot zasel.Samozřejmě, že to není nádhernej zážitek.Ale pokud zubař(ka) není Mengele,přežije se to.
Prý se bojí i zubaři. Takže-klid.To jsou rady,co? A hlavně-NEUTEČEŠ.

Další odpovědi
ten který je

Mne zase vypadla plomba a začíná to pobolívat.Mám také strach.Moje zubařka je moc přísná a když tam delší dobu nechodím tak i někdy křičí.No ale nezbyde nám nic jiného než tam jít protože můžem dostat ještě zánět a to za to nestojí.Budu ti držet palce a ty drž mne.Zubařka tě veme neboj.

ReHu

Mě zubařka po kontrole a při případném kazu píchne do dásně injekci, je to velmi tenká jehla a téměř to necítím a pak už to jen trochu tlačí.
Zítra jdu také na opravu ulemeného zubu 🙂.
Nepodceňuj prevenci – pravidelné kontroly a čištění zubů. tím se vyhneš větším a mnohdy bolestivým zákrokům.

Katrous

ahoj nejbojse zatni zuby a jdi zaním mám také první předkus a musim za nim jit ho vitrhnou a to se nekive jestli je to vuj mlecnak tak si ho skuz rozhybat

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz

kočíčí

Běžte k jinému zubaři a vysvětlete mu vaší situaci, nejlepe k muži,ti to pochopí lépe,než ženská. Taky se bojím,strašnábolest mě donutila jít. Držím Vám palce.

Zdroj: ichatka@volny.cz

Dagmarka

Ahoj tak to by mě taky zajímalo jsem na tom stejně,viďěla jsem v tel.pořad mame si představovat něco pěkného na něco myslet až zapomeneme na ordinaci

grifin

Jednou jít musíš,tomu NEujdeš,nejdeš přeci na popravu!Vzpomínám na mého dědu,za jeho mládí
trhali zuby–Kováři-hlt kořalky,to byla desinfekce,tak "pochlapit"se a hurá k zubaři.