Avatar uživatele
Spiritus

Strach ze zubaře

Ulomil se mi zub a potřebuju ho spravit.Problém je v tom že mám strašný strach ze zubaře a nevím c s tím.Nebyla sem u něj 4 roky a taky mám pár kazů.Moje zubařka mě ale kvůli tý absenci nevezme.Poradíte jak ten strach překonat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud mohu poradit – čím dřív,tím.....Já vím.kecy.Ale já se bál tolik a nešel jsem- teď sklízím,co jsem si já idiot zasel.Samozřejmě, že to není nádhernej zážitek.Ale pokud zubař(ka) není Mengele,přežije se to.
Prý se bojí i zubaři. Takže-klid.To jsou rady,co? A hlavně-NEUTEČEŠ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Mne zase vypadla plomba a začíná to pobolívat.Mám také strach.Moje zubařka je moc přísná a když tam delší dobu nechodím tak i někdy křičí.No ale nezbyde nám nic jiného než tam jít protože můžem dostat ještě zánět a to za to nestojí.Budu ti držet palce a ty drž mne.Zubařka tě veme neboj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Mě zubařka po kontrole a při případném kazu píchne do dásně injekci, je to velmi tenká jehla a téměř to necítím a pak už to jen trochu tlačí.
Zítra jdu také na opravu ulemeného zubu 🙂.
Nepodceňuj prevenci – pravidelné kontroly a čištění zubů. tím se vyhneš větším a mnohdy bolestivým zákrokům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katrous

ahoj nejbojse zatni zuby a jdi zaním mám také první předkus a musim za nim jit ho vitrhnou a to se nekive jestli je to vuj mlecnak tak si ho skuz rozhybat

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Běžte k jinému zubaři a vysvětlete mu vaší situaci, nejlepe k muži,ti to pochopí lépe,než ženská. Taky se bojím,strašnábolest mě donutila jít. Držím Vám palce.

Zdroj: ichatka@volny.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dagmarka

Ahoj tak to by mě taky zajímalo jsem na tom stejně,viďěla jsem v tel.pořad mame si představovat něco pěkného na něco myslet až zapomeneme na ordinaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Jednou jít musíš,tomu NEujdeš,nejdeš přeci na popravu!Vzpomínám na mého dědu,za jeho mládí
trhali zuby–Kováři-hlt kořalky,to byla desinfekce,tak "pochlapit"se a hurá k zubaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek