alenad

Stoupačky dělají strašný kravál, bouchání je hlasité. Čím to může být a jak to řešit?

Čím to může být, že stoupačky hlasitě bouchají, když se topí víc, tak je hluk o něco menší.
Pokoj neužíváme, páč se tam nedá spát :(
Neví někdo? Řešil to někdy někdo? V paneláku jsou laici a na nic kloudného nepřišli.

Odpovědi
Drap

Pulsujícím mediem v potrubí. Zcela odstranit to zřejmě nepůjde, to by se muselo odstranit na vstupu. Pokud toto stoupačky dělají většinou se hluk zvyšuje tím, že se někde dotýkají trubky navzájem, nebo o nějakou jinou konstrukci. Částečně lze pomoci odizolováním těchto míst.

Front

Použít upravovač tlaku, je to ale pokus omyl.