Avatar uživatele
Paranormal

Štítím se jíst z cizího talíře. Čím to je? Jak se tomu říká? Jsem divnej?

Dost mi to vadí, třeba mi vadí jíst z cizího talíře nebo i pít ze sklenice či flašky, dojídat po někom atd. Dokonce i po rodičích a blízkých, ale třeba po kamarádce, je mi to jedno :D nebo příležitostně občas ve škole po kámoších. Tak se chci zeptat, čím je to způsobeno, jak se tomu vlastně říká a jestli jsem divnej, nebo ne :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Agneta před 3058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Tomu se říká, že ještě nevíš, co je hlad. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chachar1922

Já se neštitila kdysi jen po těch, kteří se mi nepříčili. A to byl jeden z deseti.

Ale postupem času, takové ty lesní pijavy v 15 letech, mě naučili pít po spoustě lidech a blok mi celkem zmizl.

Už normálně piji po těch, které znám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Kup si vlastní talíř…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nějak se tomu říkat bude, to určitě, ale nezlob se na mě, zas tak hrozný to nebude, když ti nevadí dojídat po kamarádech, neboť když mi něco vadí, tak mi to vadí naplno, a ne jen napůl.
Ale dát někomu jídlo na použitý talíř se zaschlýma zbytkama, tak to sorry, ale to je hnus, velebnosti, to bych si to nechala přesypat na čistý talíř, to zase jo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

A to je u vás normální, jíst z cizího talíře a pít po někom z láhve? Bohužel tě musím nazvat prasátkem, ty čuníku…obrací se mi z tebe žaludek:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

takmer každý má nejakú abnormalitu/ne­urózu/fóbiu menšieho rozsahu

no a dojedať po frajerke…hehe­.....no, to nebude také hrozné s vašim duševným zdravím.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

plne chápem vaše pocity výmeny telesných produktov.
považujem ich za príliš intímne a najmä osobné (napr. sex), aby som ich prevádzkoval s každým.

no a dojedať po niekom dokážu snaď iba matky po svojich deťoch.
inak proste fuj.

pokladfám vás za normálneho, dojedačov za čuňata.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To samé dělal můj nejstarší vnuk a důvod se nikdy nezjistil. Prostě měl nějaký blok!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pokud jsem se někdy chovala jako „dojížďák“, tak nikdy v bufetu, jídelně, na návštěvě apod… :D
Maximálně po dětech, když byly hodně malé.
Na jídlo mám vždy vlastní talíř.
V restauraci, jídelně, na návštěvě jím z jejich talířů (obvykle čistých, vlastní talíř s sebou nenosím :)) s vlastní porcí.
Nikde a po nikom nic nedojídám, necítím tu potřebu, mám svého dost
⇒ nemusím se tedy ničeho štítit 🙂

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Patricks

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

hele,Patricks,za­mysli se nad tim jak neustále odpovídáš,dyť je to reklama,tam bude hledat celej den…

před 3057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arachis

Moc jsem se bavila,při čtení a vzpomněla si na školková léta,kdy jsme si půjčovali žvýkačky…A také mi blesklo hlavou,jak to budeš dělat s líbáním,ale v podstatě tě chápu,po někom to jde,po někom ani náhodou,nelámej si hlavu.

před 3057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Paranormal

Agneta – Já bych to nedělal, ale občas mi mamka nandá nějaké jídlo na už použitý talíř a co mám dělat. Je mi blbý jí říkat že to prostě jíst nebudu tak to s odporem sním no. Je tam naschlé ještě staré jídlo a je to opravdu hrůza. Nebo se mě občas zeptají jestli něco nechci dojíst… Já nepiji ani ze své skleničky z které jsem pil den předtím takže … :D

před 3058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Tak to ano, takže to jsem ráda, že to vidíš takto…

před 3057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…no a taky by neškodilo,občas pomoct s nádobím,když se ti to nelíbí…

před 3057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

nesmíš to s tou čistotou tak přehánět…

před 3058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek