Avatar uživatele
anonym

Jak to, že necítím hlad?

Necítím pocit hladu, po nějaké době cítím jen tlačení na hrudi v áčku, jinak bolesti břicha nebo tak vůbec.
Mám snad něco s chuťovými buňkami? Dlouhou dobu jsem kouřil, kouřil jsem před pár roky i docela dost marihuanu, že by mi to způsobila ona? Četl jsem, že po nějaké době ničí chuť k jídlu a že ničí plno faktorů. Ale kdyby to nebyl díky ní, napadá vás ještě něco, čím to je? Tlak na hrudi.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miluna88 před 2411 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To bývá tak 14 dní před smrtí 🙂.
Néééé, dělám si srandu. Já jsem měl takové příznaky, když jsem měl žaludečního vředa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tony2412

Tak to ti závidím, já cejtím hlad pořád! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
katka_0811

Ztráta chuti k jídlu je typická pro mnoho nemocí, především těch psychických (většinou deprese). Pokud je ale bolest na hrudi čistě fyzická a máte pocit, že se ztrátou chuti souvisí, nechala bych se raději vyšetřit. Napadá mě spousta nehezkých diagnóz, jistota je jistota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Já nekouřím a nepiju alkohol. V lednu jsem zkoušel 14 dní nejíst. Po dvou a třech dnech jsem neměl na jídlo ani pomyšlení, jenom jsem pil vodu. Chvíli jsem vydržel, a pak jsem znovu nabral. Organizmus se přizpůsobí danému režimu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kepler
ale u žaludečního vředu vám bolel žaludek či břicho ne? mě kromě toho tlaku na hrudi nic nebolí..

před 2411 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek