Jak to, že necítím hlad?

Necítím pocit hladu, po nějaké době cítím jen tlačení na hrudi v áčku, jinak bolesti břicha nebo tak vůbec.
Mám snad něco s chuťovými buňkami? Dlouhou dobu jsem kouřil, kouřil jsem před pár roky i docela dost marihuanu, že by mi to způsobila ona? Četl jsem, že po nějaké době ničí chuť k jídlu a že ničí plno faktorů. Ale kdyby to nebyl díky ní, napadá vás ještě něco, čím to je? Tlak na hrudi.

Odpovědi
Kepler

To bývá tak 14 dní před smrtí 🙂.
Néééé, dělám si srandu. Já jsem měl takové příznaky, když jsem měl žaludečního vředa.

tony2412

Tak to ti závidím, já cejtím hlad pořád! 😁

katka_0811

Ztráta chuti k jídlu je typická pro mnoho nemocí, především těch psychických (většinou deprese). Pokud je ale bolest na hrudi čistě fyzická a máte pocit, že se ztrátou chuti souvisí, nechala bych se raději vyšetřit. Napadá mě spousta nehezkých diagnóz, jistota je jistota.

Kelt

Já nekouřím a nepiju alkohol. V lednu jsem zkoušel 14 dní nejíst. Po dvou a třech dnech jsem neměl na jídlo ani pomyšlení, jenom jsem pil vodu. Chvíli jsem vydržel, a pak jsem znovu nabral. Organizmus se přizpůsobí danému režimu.

anonym

Kepler
ale u žaludečního vředu vám bolel žaludek či břicho ne? mě kromě toho tlaku na hrudi nic nebolí..