STESTI CO JE STESTI?

Jan Werich kdysi rekl.ze stesti je dlouha nit,plna drobnych koralku,cim je ta nit pevnejsi a koralky drobnejsi,tom je to stesti vetsi.Co je pro vas stesti?

Nejlepší odpověď
rynek878

Pro mne je štěstí,že jsem na svůj věk zdravý a že mám hezký vztah ve svém manželství.

Další odpovědi
annas

Nedávno byla tato otázka položena.

Štěstí = zdraví, radost z maličkostí, důvěra v lidí, kteří jsou v mé blízkosti.

quentos

štěstí je usínat s vědomím, že na světě existuje někdo, kdo vás má rád a kdo se z těší z vaší existence.

Bumbes

Štěstí je … když se ti vyhýbají neštěstí a blbci.

pekynka

Stěstí je radost ze života. Ve všem najít neco hezkého. Těšit se z přítomnosti.

Michal

Štěstí to je pro mne dobrý a vyrovnaný zdravotní stav můj a zdraví mé rodiny.I mého zvířectva.

PO

Že by „muška jedom zlatá“? :) Pro me urcite ZDRAVÍ!!!

panenka

Pro mě je štěstí že mám krásné zdravé děti že jsem štastná ve svém soukromém životě a že se mi vyplnilo to co jsem si vždycky přála.

led

štěstí=život