Pájo

Stavíte doma také vánoční Betlém?

Vánoční stromeček ozdobí na vánoce (téměř) každá rodina, ale stavíte i betlém?

Nejlepší odpověď
samicek333

U nás bez betlému „pouze“ máme stromeček, ozdoby na oknech a různě doma rozvěšené Ježíšky a hvězdičky atd… Myslím, že bohatě stačí pěkně na táce naservírované cukroví

Další odpovědi
Drap

Bohužel, žádný nemám, takže ani nestavíme

Evženie

Podědili jsme takový starý rozkládací Betlém z tvrdého kartonu,takže ho nyná využíváme.

WeeBear

Betlém jsem nestavěla hodně dlouho, naposled asi před deseti lety. Možná je to tím, že nejsme náboženská rodina a Vánoce nebereme jako svátek křesťanství, ale jako svátek lásky, pohody, společné večeře..

.. Uvažovala jsem, že bych letos dělala perníkový Betlém, ale nakonec asi splácám perníkovou chaloupku. 🙂