Kepler

Stává se vám, že hledané téma či slova na vyhledávači nenajdete?

Myslím tím odkazy, co se vám zobrazí, ale nic o tom v nich není, i když prohlížím jako blbec třeba i 1/4 hodiny.

Nejlepší odpověď
ivzez

Stává a bohužel čím dál častěji.

Už jsem si upravila odkaz na vyhledávání, aby mi „vyhodil“ 50, 75
nebo 100 výsledků na stránku a první odkazy většinou přeskakuji.

Někdy pomůže až použití Seznamu nebo Yahoo, zřídka Bing.

Další odpovědi
led

Ano, ale to zjavne preto:
všeobecne

  1. mám zlú voľbu kľučových slov
  2. mám chybu v kľučovom výraze (vyhľadávač síce ponúkne nápravu, ale ja chcem práve to, čo som napísala a basta!)
  3. vyhľadávaný text síce nájde, ale umiestni ho kdesi na konci vyhľadaných výrazov ako dvojmiliontu odpoveď.

vo vyhľadávači na tejto stránke

  1. rovnako ako vyššie
  2. hľadaný text sa v príspevkoch nenachádza

aliendrone

Úplně jsem z toho pryč a roním slzy (jako krokodýl), že musím souhlasit s led. To je tedy dnes pech, nejdřív ta bílá věc z nebe a teď TOHLE! Beztak v tom sněžení má led své prstíky, klidně bych na to vsadil, že seslala na Prahu nějaké prokletí! ;) :) :D

Musíš se srovnat s tím, že vidíš svět především prizmatem googlu, obecně proenviromentálních vyhledávačů a sociálních sítí – a to i tehdy, když se to snažíš obejít. (Pokud se nesnažíš a sežereš co ti předhodí [a to dělá NAPROSTÁ většina], důsledek je JASNÝ!) :( :(

Typicky – nemůžu najít ani za boha jakoukoliv informaci o „nařízení EU o nešíření informací podněcujících blablabla…“ – tedy že EU omezuje publikování informací např. o tom, jak uprchlíci řádí v ulicích nebo o hromadném znásilňování imigranty atd.

A přitom ještě před cca 2 lety toho byl plný internet, stačilo do políčka vypsat „nařízení EU o nešíření“ a vyjely ti mraky odkazů. Dnes NIC!! (samé nesouvisející věci) Tak TOHLE mám na mysli, víš? :(

led

vyhľadávač má svojim spôsobom jednu krásnu vlastnosť. Núti nás, aby sme sa, ak niečo v ňom hľadáme, presne vyjadrovali. Najprv vyhľadáva tú našu „otázku“ a potom zapojí svoju „kyberinteligenciu“ a hľadá podobné výrazy.

Kepler

led: máte pravdu, ale třeba jsou v odkazu obě klíčová slova zvýrazněná tučně a stejne je tam prd.