Avatar uživatele
annas

Stává se vám občas, že vám pohled na něco vyrazí dech? Uveďte příklad.

Upravil/a: annas

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, vagra, Drap, paul1, Lurius, dust8, independent, aliendrone před 406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Dostal jsem mail s odkazem na vynálezy a nápady, které vznikly na území ČR. Netušil jsem, že se tolik událo na poli techniky v naší kotlině. Mám z toho celkem dobrý pocit u srdce. Profesor Wichterle je můj rodák (z Prostějova) a s profesorem Oldřichem Jirsákem se osobně znám, byl to soused v činžáku, bydlel nad námi.

Zdroj: https://www.ku­dyznudy.cz/ak­tuality/ceske-vynalezy-ktere-sokovaly-svet

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Pohled na dobře udělanou ženu například. Nebo na pavučinu, brouka, motýla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Třeba některé visuté vozovky a mosty v Číně, na neuvěřitelných místech. Nebo výtah, který postavila česká firma v SAE, přesné místo bych musel vyhledat, mám někde uloženou reportáž (video).

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Plat šéfa ČEZu 35 melounů za rok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Především příroda.Západ nebo východ Slunce,Měsíc v úplňku,časné ráno v lese…
Taky některá auta,třeba když potkám Ferrari,Lamborghini nebo Porsche 911

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi se mi to možná stávalo, si MYSLÍM. Ale to už je dávno. Já už se snad ani neumím pořádně vztekat (to jediné mi pokud vím šlo OPRAVDU DOBŘE). Jako bych nějak „emočně okoral“ nebo co. Biftek? Hmm. Ženy? Hmm. Živelná katastrofa bambilion mrtvol? Hmm. Těžko to vyjádřit či vysvětlit. 😐

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Nahé ženy. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucyfer

Ani ne. Ale co spolehlivě a vždycky upoutá mojí pozornost, je jedna žena, takové ztělesnění „temné lesní víly“, velice kreativní, nádherná bytost, tichá povaha… Ta má opravdu i krásnou duši. Nebo baletky . Něco na tom je. Vydržela bych se dívat hodiny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sebko

Pohľad na úlohu z angličtiny. 🤣

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Paul1 před návštěvou Německa v roce 1939 mělo Československo nejvíce rozvinutou výrobu na světě / nikoliv na množství / ale od špendlíků po lokomotivy.
Když diskutuji s ex komunistou který včas zahodil rudou knížku / jako řada papalášů / tak mají názor do bryndy nás dostala Anglie Francie, Německo a Itálie.
Když diskutuji s kovaným ODSákem tak má názor za vše může Sovětský svaz rok 1945, 1948 a 1968 ještě dohodí že válku v roce 1939 začal Sovětský svaz.
A tak nevím kde je pravda pravdoucí.

Avatar uživatele
paul1

plebs – také nevím, kde je pravda, někdy je to fakt problém. V dnešní době duplovaný, protože se do toho míchá spoustu dezinformačních kazisvětů, namnožili se jako houby po dešti. Asi je to dobe honorované. Takže s pravdou jsou problémy, ale důležité je, že nakonec zvítězí (ale dá to fušku, jak dodával Jan Masaryk). Někdy se ale také říká
„Kua vítězí!“

Nový příspěvek