zjentek

Stává se vám občas, že vám doma zplesniví citrón, který máte na stole v míse jen tak do rezervy?

Mně se tohle sem tam stávalo, když citrony byly ještě volně dostupné za běžné (neplést s průměrnými) české platy. Teď už je však musím mrazit, pokud chci mít doma rezervu 🤷‍♂️

Odpovědi
rrihamirek1

Mne toho doma plesnivi… Je to mnohdy zpusobeno “premiovou kvalitou.” 😂
A bohuzel citrony nejsou jedine, co jsou za nekrestanske penize.

paul1

Ano, ale málokdy.