Hifive

Stává se vám často, že když vám zazvoní budík, tak ho prodoužíte o 10 minut, pak zase o 5 m. atd.. a nakonec zaspíte?

Mi docela často,nikdy se mi nechce z vyhřáté postele. :D Anikdy se neumím přinutit vstát, až když už je hodně pozdě a pak nestíhám… Jak to máte vy??

Nejlepší odpověď
Drap

Vyjímečně, ale stává

Další odpovědi
Ella

Ne, nestává. Vždycky vstanu na první zazvonění.

hanulka11

já zásadně bez budíka, už moc let

tom004

Doma ho nemáme,a nikdy jsme ho nepotřebovali­.Vstáváme bez problémů.

briketka10

jo jo skoro každý den !

rosinka

Nesnáším jakékoliv prodlužování neklidu, už mi není dvacet a nemohu si to dovolit. Když mám vstát, tak za každou cenu vstanu hned. Příjemné chvíle si užívám jindy, než v těch pofiderných pěti minutách.