Pájo

Stává se následující vtip ***) u vás už letos trpkou realitou?

***) Potkají se dva před Vánocemi. „Kam jdeš?“ ptá se první. „Koupit stromeček.“ A ten první na to. „No, my jsme měli předloni smrček, loni borovici a letos bychom rádi jedli.“

Ano/ne/ještě není tak zle/toho bohdá nebude…(?)
Doplňuji:
Jestě doplním pointu vtipu… a tedy i otázku, jestli je u nás stále co do huby…

Nejlepší odpověď
Drap

Dá se předpokládat, že bude ještě hůř. Takže zátím to pořád ještě jde.

Další odpovědi
Conchus

Jistěže nikoliv. Jsme zámožní a stromeček (cca 25 cm vysoký) je umělohmotný, opakovaně použitelný. Odtud plyne ta zámožnost.

Wang

V supermarketech to zatím vypadá, že na jídlo lidi maj.
Možná to je taky jediná radost, na kterou ještě lidi maj a kterou si ještě můžou dopřát.

franku

Ne i když si nemůžeme moc vyskakovat.