Co udelat se starou statni vlajkou,ktera se rozpada.Kdyz ji spalim,tak je to
trestne.
Doplňuji:
Stando dobryyyy!
Ja ale rajskou nerad.
Mj. radil mi muj byvaly boss,ze nejlepe je ji proste zakopat.Ja kotel
nemam,topim elektrikou.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5918 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Když ji nebudeš pálit veřejně, tak myslím, že se nic nestane…
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anetadela1
před 5919 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já si myslím, že ji můžete klidně hodit do kotle. Pokud se rozpadla, tak jsou to jenom kusy látky a kotel nebo kamna vás žalovat nebudou a ani na policii vás neudají… 😁
| 0 Nominace Nahlásit |
A kdo má u vás doma tento týden na starost nástěnku ? 🙂
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5919 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Předpokládám, že byste jí zřejmě měl odnést na nějaký ouřad, ať jí zlikvidují oni zákonným způsobem … ale asi by koukali :D
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1805 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1484 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |