Rokio

Stanu se po smrti kostlivcem?

Prosím, řekněte, že ne. Nerad bych sloužil nějakému nekromantovi jako kostlivec.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

jiná odpověď

Pokud budeš pohřben žehem, zůstane po tobě popel, pokud do země, budeš za nějaký čas kostlivec.

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď

Záleží na způsobu pohřbení.

JežíšKristus

ano

Sorry jako

elkon

jiná odpověď

Popelem.

jirka F

ano

Za nějaký čas cca za 20 let ano ale tvoje tělo bude v rakvi ale také zaleží jak tě pohřbí.

klumprt

ano

To záleží na tom, jak bude s tvojí mrtvolou naloženo. Kremace je poměrně spolehlivý způsob, jak zabránit tomu, ab s tebou nějaký nekromant nepěkně zacházel. Při klasickém pohřbení samozřejmě obvykle dochází po nějaké době k tomu, že z těla zůstanou kosti. Po jaké době, to může být různé. V suchých psčitých půdách může dokonce dojít k mumifikaci, kdy jsou dlouhodobě zachovány i rozsáhlé pozůstatky měkkých tkání. Taková bytost, pokud ji nekromant oživí, může být ještě ošklivější než starý dobrý kostivec.

paul1

ano

Pokud nebudeš pohřbený žehem, tak ano.

agentpv

ano

Ano – a třeba za 5000 let tě vykopou archeologové a půjdeš do muzea. Taky jsem na brigádě u archáčů pár koster kopl – to je vždy pokyn: „tady prostor vezmeš opatrně škrabkou“ a pak seškrábneš 3 cm hlíny a vidíš ty zuby, jak se na tebe kostra šklebí. A pak už jen špachtlička a smetáček a kostru pěkně vyčistíš…

led

jiná odpověď

Neboj sa, nebude z teba kostlivec, skamenieš a pomocou žeriava si sadneš na nábrežie ako „malá vodná víla“ https://i2.wp­.com/old.info­roznava.sk/wp-content/upload­s/2010/04/P11608401­.jpg

orwell

ne

Zanech marných nadějí, pro tebe osud přichystal něco jiného. Staneš se strašidlem – trollem a tvým údělem bude prudit na Odpovědích do doby, než se Slunce stane rudým obrem a pohltí planetu Zemi.