Usoman

A co? Co je nám do toho, když je to věc Alžířanů. Dnes je rasismus snad všechno. A jedinou rasou, která je v tomhle divno-století největší obětí rasismu jsme my, běloši. Za to, co si k nám některé menšiny dovolí bychom my byli medializování celý měsíc jako ti největší zrůdy a po zbytek života kamenováni levicovými aktivisty. To je tak, když si světové elity rozhodnou, že běloši budou trpět za činy svých dalekých předků, kteří před několika stoletími utlačovali.

Další odpovědi
Palpatine

Dneska jsem to taky četl. Je to fáma stejně jako většina věcí co tam píšou. Vždy jde o satiru.