marci1

Stali jste se někdy dobrovolníky při iluzionistickém vystoupení kouzelníka-iluzionisty? Při jakém čísle?

Já ne. Člověk si říká: Co když? 🙂
David Copperfield měl smůlu a musel soudu prozradit svůj iluzionistický trik se zmizením lidí. ☹
http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/amerika/221118-david-copperfield-jde-pred-soud-zmrzacil-me-pri-vystoupeni-tvrdi-muz/

Nejlepší odpověď
Kepler

To zrovna ne, ale jednou jsem byl na představení jakéhosi komediálního divadla – show a jeden z aktérů sestoupil z pódia do hlediště a já měl tu smůlu, že jsem seděl úplně na kraji. Načež mě prezentoval jako Sama Hawkinse. Pak se opravil: ne, na skalpování to nevypadá, nejste vy onkologický pacient? Čímž tomu nasadil korunu a má tehdejší partnerka (lékařka) se mohla pos…smíchy.

Další odpovědi
zjentek

Jistě. Denně. Zde! ;DD ;DD ;DD