Gus_Fring

Stal jsem se zde již známým uživatelem? Pokud bych zmizel, postrádal by někdo mě nebo mé otázky a odpovědi?

Včera jsem se stal bronzovým uživatelem. Působím zde už přes rok a půl. Patřím tedy mezi zdejší známé uživatele? Kdybych náhle zmizel, postrádal by někdo mě nebo mé otázky a odpovědi?

Nejlepší odpověď
annas

Platí, že sejde z očí, sejde z myslí.

Je zde uživatel, který dostál nejméně 5× ban, ale bohužel tím se stává nezapomenutelný především kvůli svému chování.

Opakovaně vstupuje do téže řeky, jenže voda uplynula, takže se cítí nepoznaný.

Další odpovědi
elkon

Moc si nefandi. Také už tu jeden takový je, co stále vnucuje své osobní výplody.

Ametyst

Neslibujte si od virtuálního světa mnoho.

Nassin

Pes po tobě neštěkne. Takových tu bylo, i dokonce zlatí, a kde jim je konec.

Emefej

Zmizely stovky uživatelů a nikdo se o ně nezajímá. Proč ty bys měl být výjimkou?

nyjono

Bronzový status je něco extra?
Rok a půl tady je dlouhá doba?
Tvé otázky a odpovědi jsou zajímavé?
No ..... byli i i tací … a kde je jim konec?
Sebevědomí ti nejspíš nechybí.

Prostě já...

Pokud se jedná o někoho komu se tvé otázky a odpovědi líbí, tak ano může tě postrádat.

alik360

Nevím ale pokud si někomu odpovídal často a dobře řekne si kde jsi ale jinak asi ne.

Kelt

Tak ti blahopřeji, ani jsem si nevšimnul. Já se nedívám na to, kdo otázku položí, ale na otázku. Někdy podobná otázka od různých lidí vyzní různě. A jak jsem se díval, jsi na 386. místě zatím. Tenisté na tomto místě moc nezvedají salátovou místu ve Wimbledonu. Na hvězdárně ve Valašském Meziříčí je takový pěkný citát – Malé vědění dává lidem pýchu, velké skromnost. Takže drž se při zemi.

zjentek

Pro mě ses stal známým okamžitě, bo ostatních černochů tady zase tolik nebude. Co si budem, prostě v ČRdeli jich moc nemáme, no… je třeba si je hýčkat.

Jinak ti blahopřeji k bronzu. To je slušnost, která se mimochodem odtud vytrácí s dobou (Zenam, babiž, konzum, demokracie… to vše trvá již příliš dlouho a výsledky jsou takové, jak věta uvádí).

Jinak pokud člověku nejsiou dány do vínky určitý vlastnosti, tak díky jejich absenci pak po něm neštěkne pes a to třeba ani tady. Což je třeba můj případ. Ty dělej tak, ať později jako zlatý nedopadneš stejně. );

((; (; (; )

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.