Stahování programů

Zajímalo by mne zavirování programů, když je program zavirován třeba na slunečnici jakto že je to i na dalších servrech to stejný

Nejlepší odpověď
mosoj

Stáhl jsem FORMAT FAKTORY podle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fofmat-wmv-a-jine-prevod-na-avi
nedbaje varování na diskusním foru. Program
pěkný, ale musel pryč. Prostě některé programy v sobě vir mají, kde tam vzaly ale nedohledáme. Určitě neselhal antivir většině
na fóru o tomto programu.

Další odpovědi
GangstaHelper

  1. Většina serverů nehostuje soubory přímo na svých stránkách = všechny servery odkazují na stejný zdroj.
  2. Už tady někdo psal, že už stáhl nějaký program ze slunečnice i z instaluj a všude byl zavirovaný. To bych chtěl vidět, kdyby na takto renomovaných webech byly nějaké viry, nebo odkazy na ně.

Tím chci říct, že nejspíš Váš antivirus soubor mylně shledává škodlivým (což není až tak ojedinělé).

NickD

Většina serverů je hlídána antivirovými programy,ale i tak se tu a tam nějaký najde.Bývá to většinou z neoficiálních stránek. Tady se dá otestovat stažený program cca 40 -ti různými antiviry nezávisle na sobě. Vřele doporučuji.

http://www.vi­rustotal.com/cs/