hos14785

Jak stahnout hudbu s pc na mobil?

stahnout hudbu s pc na mobil

Nejlepší odpověď
anonym

Dáš rádio na pc a pod pc na zem mobil,pak s tím rádiem šoupneš a ono spadne na mobil,pak si vezmeš učebnici českého jazyka a mlátíš se s ním o makovici,jinak odpovědět neumím.

Další odpovědi
anonym

Možnosti:

  1. Propoj MT s PC a přetáhni.
  2. Napárovat přes BT a odeslat do MT.
  3. Choď někam na cloud a stáhni přes wifi.
  4. Pokud máš čtečku karet, vraž kartu MT do PC a přetáhni.

postcd

k mobilu existuje tzv datový kabel. kterým s epropojí. pak v mobilu je někdy potřeba datové spojení aktivovat. datové úložiště mobilu se pak automaticky připojí jako nový disk na PC takže jde kopírovat data jako hudbu.

Hele normálně připoj usb kabel od mobilu do pc,
Pak jen přetahni určitej soubor či složku do slošky s telefonem

cochee

Příspěvek smazán administrátorem.