misus

Jde usb stahnout písničku z pc do mobilu?

Nejlepší odpověď
anonym

moc sem vaši otázku nepobral.

pokud ste tam chtěla napsat přes usb, tak ano jde

Další odpovědi
www

Pochopil-li jsem správně, vložíš paměťovou kartu z mobilu do čtečky (nebo samotnou do slotu na notebooku,net­booku), strčíš čtečku do usb a zkopíruješ co je potřeba na kartu.

anonym

Ano jde, buď jak už bylo řečeno, nebo pomocí datového kabelu a příslušného programu – záleží na typu mobilu

martyuno

Z počítače do telefonu se dá stáhnout nejen písnička,ale také fotografie a další věcí…toto vše buď pomocí datového kabelu,vyjmutím karty z mobilu a vložením do čtečky karet v počítači nebo pomocí bluetooth