Rokio

Stačí čistý měsíční příjem 13.500 Kč na uživení jedné osoby?

Je čistý měsíční příjem 13.500 Kč dostatečný příjem, aby se mohla uživit jedna osoba? Myslíte si, že by to mohlo stačit na její uživení, pokud by žila skromně?

Nejlepší odpověď
Drap

Jsou rodiny, které musí vyjít s takovým příjmem, tak proč by to nemělo stačit jednomu člověku?

Další odpovědi
Herjulfson

Odpověď byla smazána z důvodu – jiné.

ivzez

Řada důchodců vychází s příjmem pod 10 tisíc.

pizlicka

Pokud tato osoba žije v NÁJEMNÍM bytě 1 plus 1 a měsíčně platí nájem 10tisíc,plus inkaso 2500kc,dohromady 12 500kc,pak mu zbývá na měsíc 500kč,což nestačí a musí žádat o příspěvky na bydlení.i kdyby takový člověk šel do levnějšího bydlení,např.platil nájem 7tisic,inkaso 2500kc,pořád zbyde na živobytí 4000kč,což by se dalo uživit,ale naji dnes nájem 1 plus 1 za 7 tisíc.

NAOPAK-pokud by takový člověk žil ve vlastním malém bytě,a platil pouze inkaso,a fond oprav-dohromady 3tisice.a zbylo mu na obživu 10 000kč,byl by za vodou.

TŘETÍ MOŽNOST-pokud by takový člověk vlastnil malý rodinný domek,zduraznuji malý,–50m čtverečnich,měsičně platil inkaso do 3000kč,zase by mu zbylo 10 000kč,plus by domek měl zahradu,a ještě by ho zahrada živila-sadil by zeleninu,měl by ovocné stromy-kde by plody dokázal zpeněžit,žil by si luuxusně.

p.s.já mám tu poslední alternativu 🙂

vakci

na uživení ano