Spouštění po tyči u zdravotníků a policie

Když se vyhlásí u hasičů poplach tak se spouštějí o tyči do místnosti s vozovým parkem. Spouští se po tyči i zdravotníci a policie? Popř. další složky integrovaného záchranného systému?

Nejlepší odpověď
dannero

kdyby běželo 15 hasičů i s výstrojí po schodech k autům, tak by se asi ušlapaly proto mají tyče

Další odpovědi
mosoj

Tyče nejsou, magneti je ukradli.

led

Určite nie. Viete si predstaviť ctihodného staršieho doktora pri tele, ako sa spúšťa na tyči? Hlavne, keď jeho pracovný nástroj sú aj jemné prsty.