Avatar uživatele
anonym

Spletli jste si pedál plynu s brzdou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4260 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Já ne, ale ženě se to stalo asi před třiceti léty. Stalo se jí to při zastavování proti zdi a ještě v podpadcích. Volala mi, že auto nejede a stojí tam a tam. Když jsem tam dojel, tak nebylo divu, že auto nejede,. Předek karoserie byl naražen na kola tak, že s nimi nešlo pohnout

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Ano. A nejen v autě…;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Bože, ne! 🙂 Ty ano?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

To ne, ale kdysi jsem si pletla brzdu se spojkou a jednou se mi to stalo docela nedávno, byla jsem hodně roztržitá, řešila jsem zrovna problém a najednou jsem nevěděla, co je spojka a co je brzda, ale stála jsem na místě, chtěla jsem se rozjet, za jízdy se mi to nikdy nestalo a doufám, že nestane.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Po absolvování autoškoly se mi spíše stalo, že chybně zařadil rychlost a po sešlápnutí pedálu plynu jsem místo očekávaného rozjezdu v před začal couvat až jsem zlehka ťukl za mnou parkující auto. Takže než vyjíždím, nejprve vždy sešlápnu spojku a zařadím správnou rychlost, poté zlehka sešlapávám plyn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

zatím ne , ale jednou jsem jel s traktorem a když jsem chtěl zabrzdit zjistil jsem že to nebrzdí.Chyběla kapalina v brzdách.Takže jsem brzdil přes převodovku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Krátce po autoškole se mi jednou nebo dvakrát stalo, že jsem při rozjezdu místo plynu šlapala na brzdu, naopak naštěstí ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

jednou v zivote, jeste v autoskole. nastesti jsem nikoho neomezil, neohrozil, ucitel si toho snad ani nevsiml :) jen to komentoval slovy: „tady priste pojedeme trochu pomaleji“.

ale co vim, tak se to casteji stava lidem v aute s automatickou prevodovkou, nez s manualem.
Doplňuji:
byl to plyn misto brzdy.

Upravil/a: gnosis

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Damiana,snad ne i v ponorce?! 😁

před 4260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

🙂 Tak tam ještě ne, ale mezi lidskou žouželí je to někdy na pováženou…co já vím, koho rozjedu, když myslím, že zrovna brzdím, ne? 🙂

před 4259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mě se to také stalo.Chtěl jsem z Octávii z roku 64 zamachrovat před manželkou a odnesly to vrata do garáže.

před 4260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Georgo2010
?????????????? Ty máš automatickou převodovku ???

před 4260 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Syd

Kdyby měl automat, tak by asi neměl spojku, ne?

před 4259 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek