Spletli jste si pedál plynu s brzdou?

Nejlepší odpověď
Drap

Já ne, ale ženě se to stalo asi před třiceti léty. Stalo se jí to při zastavování proti zdi a ještě v podpadcích. Volala mi, že auto nejede a stojí tam a tam. Když jsem tam dojel, tak nebylo divu, že auto nejede,. Předek karoserie byl naražen na kola tak, že s nimi nešlo pohnout

Další odpovědi
Damiana

Ano. A nejen v autě…;-)

Deli

Bože, ne! 🙂 Ty ano?

pusinka50

To ne, ale kdysi jsem si pletla brzdu se spojkou a jednou se mi to stalo docela nedávno, byla jsem hodně roztržitá, řešila jsem zrovna problém a najednou jsem nevěděla, co je spojka a co je brzda, ale stála jsem na místě, chtěla jsem se rozjet, za jízdy se mi to nikdy nestalo a doufám, že nestane.:-)

Georgo2010

Po absolvování autoškoly se mi spíše stalo, že chybně zařadil rychlost a po sešlápnutí pedálu plynu jsem místo očekávaného rozjezdu v před začal couvat až jsem zlehka ťukl za mnou parkující auto. Takže než vyjíždím, nejprve vždy sešlápnu spojku a zařadím správnou rychlost, poté zlehka sešlapávám plyn.

honza19hk

zatím ne , ale jednou jsem jel s traktorem a když jsem chtěl zabrzdit zjistil jsem že to nebrzdí.Chyběla kapalina v brzdách.Takže jsem brzdil přes převodovku.

Syd

Krátce po autoškole se mi jednou nebo dvakrát stalo, že jsem při rozjezdu místo plynu šlapala na brzdu, naopak naštěstí ne.

gnosis

jednou v zivote, jeste v autoskole. nastesti jsem nikoho neomezil, neohrozil, ucitel si toho snad ani nevsiml :) jen to komentoval slovy: „tady priste pojedeme trochu pomaleji“.

ale co vim, tak se to casteji stava lidem v aute s automatickou prevodovkou, nez s manualem.
Doplňuji:
byl to plyn misto brzdy.

anonym

Damiana,snad ne i v ponorce?! 😁

Damiana

🙂 Tak tam ještě ne, ale mezi lidskou žouželí je to někdy na pováženou…co já vím, koho rozjedu, když myslím, že zrovna brzdím, ne? 🙂

anonym

Mě se to také stalo.Chtěl jsem z Octávii z roku 64 zamachrovat před manželkou a odnesly to vrata do garáže.

mosoj

Georgo2010
?????????????? Ty máš automatickou převodovku ???

Syd

Kdyby měl automat, tak by asi neměl spojku, ne?