Avatar uživatele
Nikkol

Spíte přes den (např. po obědě, když máte čas). Je to zdavé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanulka11 před 4552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

zdravé to je ,ale my na to nejsme zvyklý

jižní národy to dělají běžně
jejich siestu , když tam jsem dodržuji

doma kdybych si lehla ,tak jen přemýšlím co bych měla udělat a to nemá význam

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Občas si po obědě sednu a zalomím to:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tlaky

Jestli je to zdravé netuším,ale je to nádhera!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

ano, ale ne po obědě, ve všední dny až navečer a i o víkendu. Nevím jestli to je zdravé, ale jsem anemická a unavená a pomůže mi i krátký spánek. V noci pak spím bez problémů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Pokud si mohu po obědě polehnout, určitě to udělám. Je to zdravé. Bezprostředně po jídle se totiž zvyšuje prokrvení GIT (gastrointesti­nálního traktu – žaludek, střeva a spol.) kvůli zahájenému trávení a následnému vstřebávání živin z potravy. To vše se děje na úkor prokrvení svalů. Cca půl hod. až hodinu po jídle toho venku kolem domu fyzicky moc „neurvete“, pokud tak tedy roky už nejste zvyklí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Spím špatně a málo i v noci.Známí,kte­ří si po obědě pravidelně dají šlofíka,jsou spokojeni,podle nich to zdravé určitě je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ANI V NOCI NEMŮŽU USNOUT TAK PO OBĚDĚ?ALE BYLO BY TO MOC FAJN A ČASU BY BYLO..A JESTLI JSI SE PTALA NA ZDAVÉ JAKO SNY TAK URČITĚ A ZDRAVÉ TAK TAKY..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Protože jsem už v důchodu,mohu si to dovlit,je to opravdu balzám na nervy,po obědě,někdy usnu,jindy se všechno možné honí v hlavě,ale říkám si,klid,dejte mi všichni svatý pokoj!Pak se zdá všechno lépe řešitelné i nemoci,všem doporučuji,kdo si to jen mohou dovolit.Siesta-perfektní věc!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já spím podle potřeby, kdy si tělo řekne. I přes den.
A zdravé?? Záleží na více faktorech, ale si myslím, že si tšlo o to chce řekne 🙂. Takže asi ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gogogod

Ano je to zdravější a ktomu dřív strávíme a potom sme míň unavení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

Já bych neusl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek