Avatar uživatele
Mirdas

Jak spíte?

Máte svou oblíbenou polohu jako je na zádech, na břiše, na boku ze strany srdce a podobně?
Existuje vůbec i ta „zdravá“ varianta ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Spím dobře.
Než usnu tak v pozici polosedě, pak se otočím na pravý bok do klubíčka, abych ještě než usnu dobře viděla na telku, a pak je mi to fuk, stejně se probudím naplacato. Tedy polštáře všude, jen ne pod hlavou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ortoped mi říkal, že nemám ležet na břiše, ale na zádech, když mě teda ty záda bolej, ale to fakt chrápu, jako medvěd, ale mě to nevadí, já o tom vím jen co slyším z doslechu od těch, co kvůli mojí poloze nemůžou spát 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Nejradši spím skoro na břiše s jednou nohou pokrčenou a druhou nataženou.
A na zádech nedokážu usnout. :)

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Spím na zádech – pokud to jde…

No – bohužel v té poloze děsně chrápu, takže to většinou nejde…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejraději spím ve stabilizované poloze,co kdyby někdo přišel?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Na zádech, na břiše s levou nohou pokrčenou, na pravém boku, méně často na levém boku.
Poslední dobou usínám často bez hnutí, abych neprobudila kocoura, který se uvelebí na mně a kočku pod peřinou 🙂
Prostě mi to hlava nedá, když jsou tak spokojený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spím na všechny zde uvedené způsoby, ale viz diskuze…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Většinou na pravém boku a myslím, že tato poloha je ta „zdravější“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vivien3

Většinou teda na pravém boku s obouma nohama pokrčenýma, nebo na břiše s rukama pod polštářem :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hele, vy dva, na mne nemáte. Já mám se spaním dlouhé roky problémy. Já dokážu chrápat, mluvit ze sna(srozumitelně), a co je nejhorší, že nadávám velice sprostě. Nyní jsem byl hospitalizovaný a při přijmu jsem upozornil lékařku i sestru na tento problém a i přesto mne dali na pokoj ke dvoum pacientům, které jsem taky upozorňoval, ale ti jen mávli rukou. No, a ráno při vizitě si stěžovali, že k vůli mne se nemohli vyspat a večer jsem dostal samostatný pokoj, ale i tak, noční službu konající sestry se můžou počůrat smích, když mne slyší za zavřenými dveřmi. Mimochodem, lékařkou jsem byl objednán do „spánkového centra“ . Resumé: oba jste žabaři. 🙂

před 3140 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

gecco, určitě nechrápeš víc, než já 🙂, to není snad už ani možný 😁

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Sambo – víš, že se s holkama nehádám – ale v tomto si ti dovolím oponovat…
Mé chrápání je pověstné – a ti, kdož mne znají, si v kempu vybírají místo pro stan hned vedle výčepu – pokud já jej mám postavený na úplně opačném konci…
😉

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak dobře, já ti teda věřím, ale i ty mě věř, že jsem v tom hotovej profik 😁 Dokonce si ze sna, nebo ve snu, nebo jak se to říká i docela slušně pokecám 🙂

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
Tak to já ne, pamatuju na Plzáka a mlčím…
😉

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No jo, na co ty hned nemyslíš, to já neřvu „Frantoooo, ty seš tak úžasnej!“, já řvu třeba „chyť ho, zabte ji, kudy mám vyběhnout?“…a tak, no 🙂

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek