zjentek

Spatřili jste někdo letos kosa?

Venku je kosa a u krmítka ani kosa!

Decimuje kosy tajemný africký vir Ubuntu, který člověka nakazí, ale nevadí?

Nejlepší odpověď
hapiky

Mám u domu minimálně tři. Jsou skoro nebojácní. S tím virem je to pravda, mnoho jich poumíralo. Doufám, že alespoň jeden z těch tří přežije.

Další odpovědi
annas

Asi předf půl rokem. Běhal po zahradě, chodil i na třešně. Už jsem někde psala, že jsem ho v zimě krmila, ale on se mně odměnil tím, že znečišťoval schránku na dopisy.

Už po zahradě neposkakuje, nečeká na jablka. Rovněž sýkorky se neobjevují u krmítka.

Kepler

Ne-e. Ani vrabčáka. Všichni ti černí emigrují do severní Evropy. Vytváří se nový stát UBUNTU!