Filip84

Spadl vám někdy telefon do výserny? Nebo do umyvadla s vodou nebo něco podobného?

Nemyslím tím, že letěl pět metrů, a pak přistál do kaluže. Ne, myslím tím, že jste si ho dali „do jinýho hrníčku“, a jak jste vstávali z mísy nebo se utírali nebo cokoli podobného, spadl vám do mísy. Třeba, nebo úplně jinak! Nebo do umyvadla, jakkoli, položili jste si ho na hranu a … Nebo do vany: se koupete, zazvoní telefon a … 🤷‍♀️

A nemusí to být nutně placatý krám, klidně i kdysi, „stará Nokia“ nebo tak něco.

Mi se to stalo asi 6× za život, co jsem tak vzpomínal. Žádný telefon při tom nepřišel k ouhoně – já mám telefony voděodporné, nárazuodporné, musí splňovat vojenské standardy. 😅

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, nespadl.

… mně ne, ale… volajícímu. Nějak na jedné nebo druhé straně zrovna nešel internet, takže jsme se s maminkou studenta dohodli, že dáme hodinu anglické konverzace přes telefon. Najednou se ozval podivný zvuk a hned nato hroznej řev. Prostě šel s tím telefonem i na záchod, no a dopadlo to.
Sám chodím s telefonem na WC jen výjimečně a už mám na manipulaci s ním v oné místnosti „grif“. Přesto se tam s ním snažím chodit co nejméně – vždycky si vzpomenu na onoho malíře (tuším, že to byl H. de Toulouse-Lautrec), který kdysi krátce sdílel bydlení se svými kolegy z oboru (van Gogh, Gauguin a Cézanne) a nesmírně stál o to, aby jeho obraz visel právě na záchodě. Protože tam je člověk i v tom největším shonu nucen zastavit, hodit se na chvíli do klidu a díky tomu se nad obrazem zamyslet…

Další odpovědi
Dochy

Ano, spadl.

Ale jo… kdysi jsem míval nějakej malej, možná alcatel, ten jsme vyčistil a vysušil… Jindy ho potkalo něco horšího: v batohu na něj vytekla šťáva z převažených jahod… Vyčistil vysuišil ale po pár měsících skonal.
Teď dostávám telefony služební, pokud doslouží (obvykle po pár letech nesplňují standardy našeho bezpečnostního oddělení a musí být pro služební potřeby nahrazeny), nechávám si je pro os. potřebu… Při výběru nového si zpravidla doplácím na trochu vyšší úroveň vč. voděodolnosti… Takže v případě jakékoli nehody lze opláchnout čistou vodou a osušit.

elkon

Ne, nespadl.

Nevím proč by měl do těch míst padat. Když jsem doma, leží většinou na pracovním stole vedle počítače. Když jdu na zahradu, do garáže, nebo do sklepa, tak ho mám v kapse (buď v mikině, nebo v teplákách, případně v kraťasech. Není důvod tahat ho na záchod, nebo do koupelny (jedině když se koupu, tak ho položím na prádelní koš a tam žádná voda nehrozí).

Emefej

Ne, nespadl.

Nespadl, na záchod nebo do koupelny s telefonem nechodím.

Savier

Ano, spadl.

paul1

Ne, nespadl.

Mně ne, ale sousedovým chlapcům do kanálu. Naštěstí zůstal v čistící vložce, tak jsem jim ho pomohl vylovit. Přežil to bez poškození.

michalds

Lidi, vůbec Filipovi84🤪 neodpovídejte. Jedině tak se ho zbavíte, pokud nebudete reagovat na jeho dotazy.

Filip84

quentos: Aha… 😅 To už zase jiný příběh je, je to jiná vesnice. 😎

U mne k tomu nedochází z nějaké nešikovnosti, nebo něčeho podobného, ani proto, že bych z telefonu volal, když vykonávám potřebu. Ne, vychází to z toho, že si obleču kalhoty. 😅😅

Já, jak jsem zvyklý nosit kilt, tak nejsem zvyklý cokoli „upravovat“, abych se mohl vyvenčit. Prostě zvednu „předek“, nebo „zadek“, sednu – „předkem“ nebo „zadkem“ – na mísu, po vykonání spustím dolů, poskočím, aby si to „sedlo“ a můžu vesele budovat dál světlý zítřek. 😅

Jenže jak mám kalhoty, tak ty kalhoty musím sundat, pod kalhotami mám prádlo i v létě, no a tak se většinou zapomenu a ten mobil strčím do kapsy napředu na mikině. Pak stačí chvilka nepozornosti, neuvědomím si to, no a on vyklouzne. 😅 A protože Murphyho zákony jsou jediný spravedlivý zákony na světě, tak, samozřejmě, do mísy. 😅🙈

df

jirka F byl spatřen

Filip84

df: Ale tety se zatím nezeptal! 🤪😅