SteimlX

Spadají vyčuhující reklamní letáky ve schránce pod listovní tajemství?

DEjme tomu, že na mě vykukujou letáky ze schránky souseda a já bych je vyndal, prolistoval a vrátil. bylo by to porušení výše zmíněného??

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nebylo…
Reklamní letáky listovní tajemství nenesou…
Ale pokud by sousedovi – kupříkladu, přišel časák zabalený v neprůhledném obalu a ty bys tento obal porušil a časák prolistoval, o porušení listovního tajemství by se jednalo.

Další odpovědi
mosoj

Už jenom to že by jsi leták z cizí schránky vytáhl je přinejmenším nemorální.
O tom ostatním raději ani nemluvím.