tony2412

kdy je porušení listovního tajemství?

myslím tím když rodič otevře dopis svému nezletilému potomkovi

Nejlepší odpověď
Drap

Tak toto by žádný soud jako porušení listovního tajemství nekvalifikoval.

Další odpovědi
anonym

Když není na obálce moje jméno, nesmím dopis otevřít, je to porušení listovního tajemství, když bych si byla ale jistá, že v dopise jsou nějaký alotrie, co ženou moje dítě do pěknýho průšvihu, ať to dítě otevře, ale zároveň trvám na tom, že mi řekne, co se tam píše

Šidlo

eh.....neviem ,koľko má ten potomok rokov a či sa list týka len potomka

od 15 máte právo určité veci si vybavovať aj bez rodičov…potom vám tuším do týchto veci nesmú zasahovať

ale skúste sa domáhať svojich práv......hlavne od vlastnej rodiny