Lgee

Spáchali jste nějaký závažný trestný čin, který vám prošel?

Já jednou v 8 letech ukradl tyčinku Snickers, jaký je váš největší zločin co vám prošel?

Spáchaly jste a prošel vám nějaký závažný trestný čin?

Nejlepší odpověď
ivzez

Tak to jsem opravdu zvědavá, kdo se tu přizná k nějakému trestnému činu.

Zatím nikdo neuvedl (málem) ani přestupek. (–:

Další odpovědi
Nassin

Jednou takový zločin spáchala nějaká poslankyně (senátorka) Němcová ukradla rohlík. Jo, ženské jsou potvory.

paul1

Jednou jsem se nezúčastnil prvomájového průvodu, hodil jsem se marod.

jáára

Haha. Nedovolený přístup k počítačovému systému nebo nosiči informací. Bylo to velký a prošlo mi to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.