HAMA

Spáchal jsem § 247 odst. 1 písm a) to jsem spachal v roce 2007

2009 jsem opet spachal v tamtez § 247 odst. 1 písm e)a dostal jsem opet prospesne hodiny vztahuje se to i pro me? ze nemusim na hodinu??

Odpovědi
standa

Pokud vaše trestná činnost byla klasifikována JEN dle § 247/1.e), tak vám tento trestný čin včetně trestu bude zrušen a přehodnocen na PŘESTUPEK.

Ale možná se budete divit, v rámci přestupkového řízení můžete obdržet i pokutu ve výši až 15.000 Kč, tak nevím zda by ty veřejně prospěšné práce nebyly možná lepší…