Pepa25

Ne – jen ať se ztrapňuje dál, aspoň jeho voliči a fanoušci (i tady jsou), vidí, co je zač. Ale samozřejmě by měl být disciplinárně potrestán, což ale předpokládám příslušný sněmovní výbor bude řešit.

Další odpovědi
elkon

Je to idiot, který nemá v parlamentu co dělat.

Tabea

To je stále pokračující pokles morálky, co k tomu jiného říct?

NoFear

Poslanec Volný, ale vlastně i všichni ostatní jsou mi docela volní. ;P

led

Poslanec má z titulu svojho mandátu právo vyjadrovať svoje myšlienky ústne, ale nesmie fyzicky útočiť na iného poslanca. Je to vážne porušenie statusu voleného poslanca.
Takýto človek, ktorý sa nedokáže ovládnuť, by mal zo svojho miesta odstúpiť.

autacek

Já jsem především viděl, že ho předsedající pozval k sobě a pak byl při snaze dokončit svoji řeč umlčen přesilou.

Tím jeho chování nijak neobhajuji, jen říkám co bylo vidět dřív než to sestříhali.

anonym

Měli ho nechat mluvit a nic by se nestalo. Oni tam s ním cloumali taky celkem statečně, myslela jsem, že se vážně poprali a oni se místo toho jen postrkávali, jak báby na trhu. Takže nuda 😁

aliendrone

Proč? Člověk se alespoň trochu zasměje (pokud má tu správnou povahu). Volební divadýlko už klepe na dveře a kašpárci začínají hrát, to je celé. Užívej si vystoupení a BAV SE. ;) :D :D

Alesh

Nemyslím si nic, je to jeho věc, jak se chová. Jestli to dělá dobře nebo špatně se pozná podle jeho výsledku v příštích volbách.
Jinak teda viděl jsem tu „bitku“ a co k tomu říct… svezeme se na vlně hysterie, to se teď nosí. Jestli tohle znamená „porvali“, tak to teda nevím, jak by ti novináři nazvali opravdovou bitku?! 🙂 tohle byla jen taková strkanice, nic víc, nic míň.

Butters_xD

Takový člověk tam správně ani nemá co dělat.

Ametyst

Vždycky je dobré poslechnout si obě strany sporu. Pokud vím, předsedající vypnul Volnému mikrofon a ten se nemohl bránit slovnímu napadení od Feriho.

JežíšKristus

Tak minimálně to bude na nějakou tučnou pokutu za nedodržování vládních nařízení – rouška byla kde?

To, že se pere – co čekat od SPD.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tabea

To je stále pokračující pokles morálky.

Ametyst

A nastupující cenzury, viz vypnutí mikrofonu.

Tabea

„Čímž se hrubé a násilné chování Volného omlouvá.“