Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Ne – jen ať se ztrapňuje dál, aspoň jeho voliči a fanoušci (i tady jsou), vidí, co je zač. Ale samozřejmě by měl být disciplinárně potrestán, což ale předpokládám příslušný sněmovní výbor bude řešit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Je to idiot, který nemá v parlamentu co dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tabea

To je stále pokračující pokles morálky, co k tomu jiného říct?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NoFear

Poslanec Volný, ale vlastně i všichni ostatní jsou mi docela volní. ;P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Poslanec má z titulu svojho mandátu právo vyjadrovať svoje myšlienky ústne, ale nesmie fyzicky útočiť na iného poslanca. Je to vážne porušenie statusu voleného poslanca.
Takýto človek, ktorý sa nedokáže ovládnuť, by mal zo svojho miesta odstúpiť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Já jsem především viděl, že ho předsedající pozval k sobě a pak byl při snaze dokončit svoji řeč umlčen přesilou.

Tím jeho chování nijak neobhajuji, jen říkám co bylo vidět dřív než to sestříhali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měli ho nechat mluvit a nic by se nestalo. Oni tam s ním cloumali taky celkem statečně, myslela jsem, že se vážně poprali a oni se místo toho jen postrkávali, jak báby na trhu. Takže nuda 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Proč? Člověk se alespoň trochu zasměje (pokud má tu správnou povahu). Volební divadýlko už klepe na dveře a kašpárci začínají hrát, to je celé. Užívej si vystoupení a BAV SE. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Nemyslím si nic, je to jeho věc, jak se chová. Jestli to dělá dobře nebo špatně se pozná podle jeho výsledku v příštích volbách.
Jinak teda viděl jsem tu „bitku“ a co k tomu říct… svezeme se na vlně hysterie, to se teď nosí. Jestli tohle znamená „porvali“, tak to teda nevím, jak by ti novináři nazvali opravdovou bitku?! 🙂 tohle byla jen taková strkanice, nic víc, nic míň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Butters_xD

Takový člověk tam správně ani nemá co dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Vždycky je dobré poslechnout si obě strany sporu. Pokud vím, předsedající vypnul Volnému mikrofon a ten se nemohl bránit slovnímu napadení od Feriho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Tak minimálně to bude na nějakou tučnou pokutu za nedodržování vládních nařízení – rouška byla kde?

To, že se pere – co čekat od SPD.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Tabea

To je stále pokračující pokles morálky.

před 1191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

A nastupující cenzury, viz vypnutí mikrofonu.

před 1191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tabea

„Čímž se hrubé a násilné chování Volného omlouvá.“

před 1191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek