Porkman

Souhlasíte s výstavbou metra D?

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano

Jistě. Podle mě je metro ze všech dopravních prostředků Prahy nejjednodušší na orientaci, rychlé, jezdí každou chvíli, i relativně pohodlné. Rozšíření o další trasu je dobře.

Další odpovědi
paul1

Ano

Máme známé v Písnici.

zjentek

Je mi to jedno

Covid nás učí pokud se panstvo rozhodne poddaní mohou souhlasit anebo nesouhlasit je jim to jedno.

Ametyst

Je mi to jedno

Potvrzuje to mou teorii ( konspirační, samozřejmě), že v Praze se rozdělují peníze, a většina jich tam zůstává.

Pepa25

Ano

Co jsem se bavil s lidmi, kteří jsou z Prahy a pražské dopravě rozumí, tak trasa D dávno měla být – je hodně potřebná. Bohužel přednost dostalo prodloužení A (protože Praha 6 je vlivnější než jiné části) no a pak se dlouho nic nestavělo („přece to nebudeme dělat jako Bém“). Tak snad bude „Déčko“ brzy hotové.

Jan Novotný

Ano

Filip84

Ano, ale aby byla trochu popravená trasa

Navrhuju trasu utopit v pytli se svázanými údy, to bude nejvhodnější poprava, a pak bude trasa opravdu popravená! 🙂

Jinak je mi to úplně Wurst, metrem nejezdím.

Dvorní šašek

Je mi to jedno

elkon

Je mi to jedno

Za prvé nejsem Pražák a za druhé, řadový obyvatel o tom nerozhoduje. Takže zbytečný dotaz.

Darcy

Ano

i v Bratislavě 😁

Drap

Je mi to jedno

Je mi to jedno. V podstatě metrem nejezdím. A k čemu ti ta informace bude dobrá? Pomůže tobě, nebo někomu jinému k něčemu?

GM

Je mi to jedno

Malvína

Pepa25 – Zprovoznění se plánuje až v roce 2029. To si teda ještě počkáme… ☹

Porkman

Pardon překlepl jsem se, chtěl jsem napsat poupravená

Filip84

To se neomlouvej, mně to bylo hned jasné. Nicméně uznej, že poprava trasy metra pobaví! 🙂