Rokio

Souhlasíte, aby lidé, kteří byli odsouzeni za úmyslný trestný čin, po výkonu trestu dělali ty nejhorší profese?

Zločinci, kteří se dopustili vraždy, bankovní loupeže, rozsáhlého podvodu, znásilnění apod. by podle mě měli vykonávat po propuštění z vězení ty nejhorší zaměstnání jako trest za svoje činy.

Souhlasíte s mým názorem, nebo jste jiného názoru? Jaký je váš názor na tuto problematiku?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Máš v tom opět zmatek. Po propuštění mají trest už odpykaný. Dva tresty za stejný zločin se v normální společnosti neudělují.

Další odpovědi
Drap

Co jsou ty nejhorší profese? A kdo by ty práce dělal, když by nebyl po ruce žádný propuštěný vrah, či bankovní lupič? Máš v tom zřejmě zmatek.

ivzez

Nesouhlasím.
Za stejný čin lze trestat jenom jednou.

Myslím, žes tu napsal, že věříš v Boha.
Jak je to s tím souzením jiných lidí?