Terisek

Solarni kosmetika: co znamena rozliseni level 1 level 2 a level 3?

Odpovědi
hanny 2

Level 1 – určeno pro ty, kteří se začínají opalovat. Vyvážený obsah aktivních látek v přípravcích zajistí komplexní péči o pleť během opalování, zabrání vysušování pleti a umožní dosažení bronzového základu pro další opalování.
Level 2 -Určeno pro již opálenou pleť.Přípravky obsahují vysoce účinný komplex aktivních látek, které výrazně urychlují opálení a umožňují dosažení atraktivního bronzového odstínu opálení.
Level 3 – Určeno pro všechny, kteří chtějí dosáhnout maximálního zhnědnutí v co nejkratším čase. Díky jedinečnému složení přípravků je několikanásobně urychlena pigmentace pokožky. Směs hydratačních, antioxidačních a vyživujících látek zabraňuje vysychání pleti a tím jejímu předčasnému stárnutí.

Děda Louda

Jde jen o rozlišení cenové hladiny, jiný význam nelze označení přikládat.