Sociální dávky

Dobrý den!Potřebovala bych poradit.Manžel byl nezaměstnaný,po­bíral od úřadu práce do srpna 2009 podporu,já pobírám rodičovský příspěvek 3.500kč,máme dvě děti a přídavky nám byly odebrány.Ptali jsme se na doplácení do životního minima,ale řekli nám,že nárok na nic nemáme.Až teď v lednu se nám podařilo zjistit,že přeci jen na nějaké peníze nárok máme,ale zpětně od toho srpna nám nikdo ani korunu dát nechce.Kdyby jsme o tom věděli,že si můžeme někde zažádat tak jsme to v srpnu dávno udělali,nikdo nám nic bohužel neřekl,i když jsme se ptali.Dá se s tím ještě něco udělat?Díky Monika

Odpovědi
georgia

Máte nárok tři měsíce zpětně.Žádejte u sociálky,jestliže s ní nepořídite nic, jděte za vedoucí sociálky.Nebojte se,okamžitě půjde vše.Nedejte se!Držím palce!

iwetax

Namažte si s přítele na obliček černý krém na boty a uvidíte jak pracovnice změní názor. Dostanete vše , proplatí vám účtenky za jídlo, oblečení, uhlí, lyžařský výcvik pro děti a ještě vám to vypíší. Nebo si nejměte nějakou typickou romku která za vás bude jednat, a o nic nepřijdete.