kralda

Sociální dávky v podobě stravenek

dceři chtějí vyplácet sociální dáv.ve stravenkách z čeho má platit další věci když nemá práci a je odkázána pouze na tyto dávky a její dcerka půjde do školy?poradí někdo kam se obrátit

Nejlepší odpověď
tom004

To je problém.Dost našich „spoluobčanů“,so­ciální dávky zneužívá,a represe se,bohužel,nejvíce dotknou těch,kteří je využívají,k tomu, k čemu jsou určeny.Jediná šance asi bude individuální domluva na úřadě.Hodně štěstí.

Další odpovědi
Michal Kole

Sociální odpor městkého úřadu nebo na úřad práce

baghira

Pokud vím, tak nelze vyplácet CELOU sociální dávku v poukázkách, ale aspoň část musí být v hotovosti.