Kat ka Suky

Sny do budoucna-kluk

Ahoj,nedavnosem sem psala ze mivam sny ktere se potom vyplni.Ted se mi zdava a jednom klukovi ze s nim budu stastna atd. znam spoustu takovejch filmu kde ten se snama hleda tu lasku a pak ji najde ale druhy o ni nejevi zajem.Myslite si ze je to jen normalni sen,nebo se to jako mi ostatni sny vyplni?Nejhorsi je ze ja vzdy jen slysim hlasy ze bych mu aspon videla do tvare?Casto toho samiho kluka i zachranuji…
PS:Nejde se tech snu nak zbavit?Vsichni rikaj ze je to dar ale je to hrozny…Ja ubec nemam vesele sny ani nocni mury…?
Stara otazka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/divne-sny-do-budoucnosti

Odpovědi
Joseph

Podle mne se toho zbavit nedá. Je to prostě takový dar. Je to vlastně takový záhadný. Jsou 2 možnosti. Buď si tento život už prožila a prostě to, co se ti zdá jsi už vlastně prožila nebo spíš prožiješ. A nebo prostě jsi předurčená vědět, co se stane. Jinak mam taky takový chvilky. A někdy i prostě takový ty skutečný sny jako např. že cítím, když se mne někdo dotkne nebo dá pusu , prostě to cítím jako, kdybych to prožíval normálně v real. životě.