Kat ka Suky

Divne sny do budoucnosti

Ahoj,obcas se mi zdaji sny ktere se pres den vyplni.napr:zdalo se mi ze tramvaj na naboura,kdyz sme se probudily jely sme k doktorovi a museli sme tramvaji protoze nam chciplo auto,tramvaj jela ve 45 a dalsi az v 50 ja zdrzovala a tak sme stihly tu v 50 . jely sme asi tak 5 minut a pred nama byla tramvaj nabourana. Ja mam brasky a ty v tu dobu byly jeste v kocarku takze by sme bylyna miste pro kocarky. Do tramvaje napalilo nake auto presne do mista pro kocarky..
Pred 2 letama se mi zdalo ze si zlomim nohu pri telocviku a dalsi den se mi to stalo.
Ja nevim co s tim delat,nezcvokla sem se,co mam delat?proc se mi to zda.

Nejlepší odpověď
beer

Máš dvě možnosti.
Buď se méně sleduj a nehledej souvislosti,
nebo si zařiď věštírnu a vydělávej ))

Další odpovědi
Kelt

Můžeš mít předtuchu, nebo si některé věci představuješ dopředu. Možná je to dar.
Někteří lidé si představují, co se jim stane, a ono se to opravdu stane, i když třeba nechtějí. Někdy si člověk představuje něco a ono se to opravdu stane – ne vždy. Něco podobného je ve filmu Loganova válka s Chuckem Norrisemm. Jak píšu, možná je to dar, varování, aby se Ti nestalo nic horšího, třeba je to kletba, osud, třeba trpíš za někoho ve svém minulém životě. Třeba ta událost s tou tramvají se dá vyložit tak, když k tomu vezmu v úvahu, že Vám nejelo auto, že vám hrozilo nebezpečí, kdybyste se někam dostali, nebo že někdo s Vaší rodiny má nějaký úkol, který musí splnit – možná ty, možná bratři. A že sis zlomila nohu a zdálo se ti o tom, může taky znamenat to, že někdo chtěl, aby jsi vzhledem ke svému zranění někam nešla, kde by se Ti mohlo něco stát, možná máš, ať tomu věříš nebo ne, nějakého strážného anděla. Možná kecám, ale zjisti si, co se stalo Tvým nejbližším, se kterými se nejčastěji pohybuješ, s přáteli, pokud ještě žijí. Možná, že se něco někomu stalo v době, kdy jsi měla zlomenou nohu.

marci1

Je to úplně běžné. Prostě si sny nevybíráme. Myslíme na něco, máme obavy o někoho, nebo se něčeho bojíme, zdá se nám o tom a potom se to třeba i stane. Myslím, že se to už stalo téměř každému.

barunka4202

Určitě blázen nejsi a já osobně na náhody nevěřím. Myslím si, že Bůh asi chtěl aby jsme tento ,,dar" dostali (mě se děje něco podobného). Sny které se mi vyplní nejsou až tak časté. Zrovna si nevzpomínám na žádný který by se mi vyplnil, a když už, není to žádná pohroma. Také není ze dne na den. Je to podivné, ale děje se to.

Coliffe

Tohle se mi taky zdává, ovšem nesplní se to další den, ale v průběhu měsíce.