pifl

Snižuje se stářím hodnota IQ ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zcela určitě. U někoho rychleji u druhého pomaleji. Je to dané odumíráním mozkových buněk věkem.

bolak

Zajímalo by mě jestli je na to nějakej vzorec, já bych si spočítal ty paní co se narodily ještě v 19.století. A kolika by se člověk musel dožít, aby mu vyšlo IQ třeba 7.

manon

Vtipálku :)
Nespočteš nic, protože neznáš jejich maximální IQ a v jakém věku ho měly :) A proč chceš počítat jen paní?

anonym

manon, kdyby ten bolak vedel, ze nemusi hledat ani v tom 19. stoleti .. :(
ted se uplne bojim, ze se mi ma vekem jeste snizovat … !?

bolak

no, ono se to bude snižovat procentuálně, takže pokud seš na tom tak jak tvrdíš, tak zas o tolik nepřijdeš :D

briketka10

no já ho mám malý, tak bych se
nedivila, kdybych došla na tu 7 až
půjdu do toho kovovýho džbánu :)

anonym

briketko .. to je to ! ja uz na te sedmicce jsem ted !!

briketka10

iv „neke“ to bys tu nemohla bejt přece
a nezapla ani PC no nemám pravdu ??

anonym

me pc zapina syn !! .a druhej pise to, co mu diktuju .. !

led

  • iv ha-ha

ak dokážete samostatne prehovoriť nejaké slovo,(okrem ma-ma, ta-ta, ham…) máte viac než tú sedmičku (nemyslím pivo).
To klesanie, nie je zavinené odumieraním buniek (ako hovorí mosoj a novinové plátky, to si lekári zas niečo vymysleli na nás,), nie, to sa len predlžujú dráhy myšlienok medzi bodom A a bodom B v závislosti na nepochopením, čo to vlastne od nás chcú. Matematické vyjadrenie rýchlosti „klesania inteligencie“ je rovné predlžovaniu tejto „komunikačnej“ vzdialenosti so štvorcom miery jej využívania.
Zjednodušenie: veľkosť inteligencie klesá so štvorcom jej nevyužívania.
Pekne som to zamotala?

anonym

led.., ja mam ty moje prodlouzene draty nejake dlouhe .. z Plzne az do Stuttgartu . ! Nekdy se probudim , a nevim kde jsem .. rikam to synovi ..a on : mami, porad lepsi, nez kdyby jsi nevedela s kym jsi !! :)
P.S. uz jsem Vam chtela psat SOS , nejak malinko Vas vidim .. vy cestovatelko ! -iv-

manon

Tak klid lidi – na stará kolena se akorát vyléčíme. Je to psychická porucha, pryč s ní :) http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/286639-inteligence-je-dusevni-porucha-zrozena-pred-pul-miliardou-let-tvrdi-vedci.html

anonym

vyborne !! jedina ja z vas vsech jsem vlastne uplne zdrava ! :o

bolak

no tak sláva :) teď můžeš před ostatníma argumentovat:" žádný blbá, zdravá jsem!"

manon

:D

anonym

:p