michaela17

jak je to s odumíráním buněk?

Je pravda, že pokud se bouchneme do hlavy hloupneme tím?

Odpovědi
dudu

Jak kdy a jak u koho. O co jsi se před chvílí udeřila?

Drap

Můžeme a nemusíme. Z takto nepřesného popisu a bez vyšetření nelze ani odhadovat.
Podle této teorie už musím být zcela bez soudnosti a ani nevím jak se jmenuji.

iceT

Pokud nejsi profesionální boxer, tak asi nijak.

ivzez

Souhlasím s Dudu:
Jak kdy a jak u koho. Někdy stačí jedna rána,
na někoho nemusí mít vliv ani více ran.

michaela17

No já prostě jsem děsně nemotorná a jednou za čas se třísknu sama nehtěně někde do hlavy :D a právě proto mě zajímá jak moc mě to může ohrozit, i když jsou to malé rány, nemám z toho dobrý pocit

ivzez

To bychtělo trénovat rovnováhu a odhad.