dust8

Sníží se více abstinenční příznaky plaváním, či chozením?

Doplňuji: Šel jsem střízlivý na hůlky a cestou zpět jsem si zaplaval v rybníku. Chuť na pivo je už menší. Takže dobrá kombinace. ;)

Nejlepší odpověď
annas

To, že pocitujete abstinenční příznaky znamená, že jste si vědom toho, že jste se s alkoholem přehnal.

Lepší chodit než plavat, mohl byste se třeba i utopit. Netuším, jak se u vás příznaky projevují. .

Ale mnohem lepší než si ničit alkoholem zdraví, je zmírnit. Jde o vaše zdravi. Stačí pevná vůle.

Uvědomte si, že častým pitím se vám roztahují drobné cévky v nose a nos je rudý. Může se jevit i příznak dalších onemocnění.

Nos je orgánem srdce.

https://www.vi­talvibe.eu/cs/clan­ky/28-zrcadleni-nasich-vnitrnich-organu-aneb-diagnostika-tela-pomoci-obliceje

Další odpovědi
zjentek

Když seš před plaváním vylitej tak máš pak pocit, že se po tobě ostatní plavci divně dívají!