Mr. Marek

Snídáte, nebo vynecháváte snídani?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Bez snídaně nemůžu fungovat. Bez problémů sním velkou snídani a vypiju hodně čaje. Nikdy kafe.

Další odpovědi
Justin1

Snídani jím každý den.

Kepler

Někdy mívám problémy s usínáním a tak ponocuju. V takovém případě nesnídám a rovnou si dám oběd.

Kelt

Ten název snídaně není moc dobrý, napadá mne on sní daně, to už je lepší slovenský výraz raňajky, že se to jí ráno. Jenomže, když přijdu z noční a spím až do 12 hodin a pak je oběd, tak snídat nemohu, že.

quentos

Snídám. I kdyby to mělo být o půl třetí odpoledne… :{D>

paul1

Co jsme v penzi, tak snídáme v poklidu každé ráno v posteli a koukáme přitom na TV. Když jsme pracovali, tak na snídani moc čas nebyl, to ráno ve spěchu jsme do sebe něco hodili a šup do práce budovat socialismus.

elkon

Celý svůj aktivní život jsem nesnídal, první mé jídlo bylo po desáté v práci (v tu dobu jsme měli oběd v závodní jídelně). O víkendu něco málo kolem deváté. Vyhovovalo mi to. V důchodu snídám něco malého, také kolem deváté.

Arne1

Vždycky jsem snídal. I teď, Na pití černý čaj s mlékem. Pokud je to v hotelu a ta snídaně je vlastně zároveň svačina, tak napřed i velká sklenice džusu.

RyuzakiKate

Moje nejoblíbenější jídlo dne :)
Nejzdravější snídaně jsou dle makrobiotiky polívky nebo kaše s vařenou zeleninou. Tak daleko ještě nejsem a asi v dohledný době ani nebudu, sice už několik let kaše snídám, ale vždy nasladko – z jahel, pohanky, ovesných vloček nebo amarantu, nějaké zdravé sladidlo, ořechy, semínka, kakaové boby, ořechové máslo, někdy se sezónním ovocem, nejraději jahody, maliny, borůvky, rybíz atp. nebo z mražáku :)

Drap

Samozřejmě. Je nerozum po probuzení nejíst.

zjentek

Ano, vždy jedno syrové vajíčko z kurníku. Oslabenou imunitu či alergie neznám. Dělal to tak už můj děd, možná praděd. Často přidali i 0,2 silné domácí pálenky a já taky. To podle toho, kam se jde a co se tam bude robit/dít!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.