Nikkol

Snesete jako partnera raději bordeláře nebo pedanta, který musí mít ve všem přísný pořádek?

Nejlepší odpověď
briketka10

ani jednoho, ode všeho půl po praseti nebudu uklízet a od pedanta si nenechám ztrpčovat život asi tak..

Další odpovědi
fcoop

Pořádek je pro blbce,inteligent ovládá chaos.
To je dost vyhraněný názor,že?
Kopat exkrementy pod postel,nebo mít trička srovnané do komínků + ouška od hrníčků srovnané v kredenci přesně na jihovýchod---------jsou tací a bydlet bych s nimi nechtěl.
Takže-něco mezi.

aramah

A kdo by chtěl bordeláře?
Pokud musím volit, tak pedanta.Naštěstí nemám doma ani jedno je to tak akorát no,na chlapa :D

Petra09

Cokoliv jinyho nez zasranyho pedanta! Vim dobre co sou takovy chcipaci zac a nenavidim je.

Děda Louda

Obě tyto choroby jsou pro okolí jejich nositele stresující, obtěžující, skličující, zkrátka nesnesitelné.

Vladimir0072

:D chudáci :D

pizlicka

muj bratr je puntickar,vse ma sve misto.clovek ma strach,aby volne neco nenechal lezet.pritel bordelar.ALE-RADEJI BUDU OVLADAT BORDELARE,NEZ ABY ME OVLADAL PEDANT.

Drap

Myslím, že už to měnit nebudu.

franku

Vše má mít své místo,ale pedanta a bordeláře nebrat.