nadenka

snad neudělám hloupost…dát výpověď v prac.neschop­nosti???

dostalo se mi dostatečně rad..ale zapoměla jsem se zeptat…25–9.jsem šla na prac nesch.....peníze jak už jsem psala jsem do dnešního dne i přes výzvu zaměstnavateli,ne­obdržela…dám k 16.11 výpověď s nárokem na min.dvouměsíční odstupné…smím vůbec tu výpověď dát v prac.neschop­nosti…zaměstna­vatel peníze má,nedal mi je na truc,že jsem šla marodit děkuji…jsem samoživitelka nyní bez peněz

Odpovědi
anonym

vztahuje se ochranná doba a platnost výpovědi se posouvá o marodění (stručně rečeno).
.

Do toho očekávám dotaz, marodím a jak je to s podporou? Po ukončení prac. poměru se přihlásit do 3 dnů na ÚP, máte na 2 měsíce peníze, nebude podpora, ale ZP platí stát. Po 2 mesících běží 5 měsíců podpora.

Pokud jste trucovali oba, tak si to vyříkejte.
Škoda přijít o práci a zaměstnavatel o dobrou pracovnici.

Jak malí Jardové, stojí to za to? 😁

tazatelka

A „lístek na peníze“ jste do firmy doručila? často se na to zapomíná. S ochrannou lhůtou je to přesně tak, jak píše česílko. Taky bych se zkusila ještě domluvit, přece jen potřebujete peníze ne pro sebe, ale hlavně pro děti. To Vám snad za nějaké to spolknutí jedůvek od zaměstnavatele stojí, ne?
Nevíme, jakým způsobem jste mu své marodění oznámila, pokud se vzteká, tak ho to asi zaskočilo. Pokuste se o smír, je čas předvánoční 🙂.