Smí učitel svěřit žáka na dozor jiného žáka?

Nejlepší odpověď
mirlin

Jsou ovšem stanovené výjimky.Například jednou z nich je,když má učitel potvrzení od zákonného zástupce a tím svolení / jedná se často o případy , kdy žák 2.st.vyzvedává pravidelně sourozence na 1.st./.
MIRLIN

Další odpovědi
anonym

ne nesmí,učitel po dobu vyučování a taktéž přestávek plně zodpovídá za žáky sám,tudíž jej nemůže svěřit jinému žákovi,

Bedy

Ne, učitel za ostatní žáky zodpovídá po celou dobu vyučování mimo polední přestávku. Též za ně zodpovídá na školou pořádaných akcích, exkurzích a výletech.

Žáci za sebe nemůžou zodpovídat.