Houslovyklic

Smí se ve vlaku provozovat hudba?

Za předpokladu, že to ostatním cestujícím nebude vadit (nebo budu např. sama v kupé), smím třeba zpívat nebo hrát? Nebo je to prostě zakázané a v žádném případě hrát nemůžu?

V případě, že je to zákázané a já zákaz poruším, jaký mne čeká postih?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pokud tím nebudeš nikoho obtěžovat, tak si nikdo nebude stěžovat a tudíž není proč postihovat.

Já začít zpívat, tak nečekají na první stanici a vysadí mě za jízdy:-DDD Jsem si tím jistá:-DDD

Další odpovědi
anonym

Můžeš,pokud to nikoho nebude obtěžovat,když bys hrála na kytaru třeba s kamarádama,ak se možná mnozí i přidají ve zpěvu.
Já když jezdíval na vandry ,tak to bylo zcela běžné,že se hrálo na celej vagon.

lexx

Když jsme jeli na tu vojnu, zpívali jsme vesele…
to jsme ještě nevěděli
do jaký jdem prdele…